Sklep Dobre Rzeczy

„Dobre Rzeczy” to sklep charytatywny prowadzony przez Centrum Integracji Społecznej Promienista przy Diakonijnej Fundacji Zatrudnienia ETHOS.

Miejsce skupiające działania na reintegracji społecznej i zawodowej osób wykluczonych bądź zagraożonych tym wykluczeniem.

Jest to rodzaj sklepu w którym staramy suę sprzedawać odzież używaną, akcesoria, ceramikę, zabawki, a nawet meble oraz wiele innych przedmiotów, którym dajemy drugie życie.

Nie wyrzucaj, wykorzystaj!

Możecie również pozostawić rzeczy w sklepie dzięki czemu wspomożecie nasze działania.

Ideą sklepu jest wykorzystanie jak największej ilości rzeczy, które innym już nie są potrzebne a mogą być użyteczne gdzie indziej.

Beneficjenci

Całość zysku wypracowanego w sklepie jest reinwestowana na cele społeczne, rozwój programów na terenie Miasta Poznań jak np. Centrum Integracji Społecznej, czy Mieszkania Socjalne ze Wsparciem.

Uczestnicy mają szanse próbowac swoich sił w pracy w sklepie, to właśnie nasi beneficjenci na co dzień współtworzą sklep, segregując odzież, mają możliwość zdobycia kwalifikacji przez kursy np. kas fiskalnych oraz doświadczenia w praktyce – codziennie wkładają swoją siłę i serce w rozwój tego miejsca.

Sklep Charytatywny DOBRE RZECZY

Adres: ul. 28 Czerwca 1956 r. 170, 61-515 Poznań

Godziny otwarcia

  • pon: 9:00-18:00
  • wt:pt: 11:00-18:00
  • sb: 9:00-14:00